[E.M.W] Zaprasza !!! Rekrutacja otwarta

Ekipa Mocnych Wrażeń


#1 2010-05-28 11:03:41

cF~

Klan

Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 5
Punktów :   

Oceniajcie

http://www.emw.cba.pl - oceniajcie, zobaczymy jakie będzie zdanie.

Moje jest takie: na tym forum jest za dużo reklam nawet dźwiękowe, rozmywają troche forum bo jak na nie patrzę to widze połowe reklam połowę forum, tam by była tylko jedna reklama wyświetlana na górze strony i to nie zawsze (czasem sie nie wyświetla). No i ogólnie, są newsy więc można pisać "tego i tego dnia nie będzie treningu, tego i tego dnia sparing" sparingi, członkowie, wszystko sie da wklepać, składanie podań, wyzwania, wszystko jest w skrypcie.

Tylko jedyny problem to, że nie ma polskich znaków bo to francuski skrypt. Jako tako przetłumaczyłem ale na razie nie mam czasu na więcej (sesja). Forum też jest zintegrowane ze stroną. Wywala błąd jak się wejdzie w forum ale też nie mam narazie czasu tego ogarnąć. Ale myślę, że to nie szkodliwy błąd.

Krótka piłka, o wszystkim zadecydujesz Ty Asing. Jak się podoba to fajnie jak nie to się wypierdoli z serwa. Pozdro.

Offline

 

#2 2010-05-29 10:07:48

Asing

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-04
Posty: 45
Punktów :   

Re: Oceniajcie

głupia nie jest jak tam chcecie mi to obojetne ta stronka co jest teraz jest na goglach wpisujesz emw i na 1 stronie wyskakuje jak tam chcecie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elothfans.pun.pl www.wol.pun.pl www.essz.pun.pl www.knsg.pun.pl www.podsiebie.pun.pl